Butt Lift

Butt Lift Operations / Brazilian Butt

More sexy look with Brazilian Butt

Get free consultation in your country. Get breast surgery services in Turkey.

Popo kaldırma operasyonları binlerce estetik operasyon deneyimi olan uzman doktor ve medikal ekip tarafından Türkiye’de branşlarında en iyi, Castle Gate ekibi tarafından seçilmiş akredite hastanelerde yapılmaktadır. Castle Gate ekibi, ilk başvurunuzdan sonra sizi uzman doktorlar ile görüştürür. Size özel tedavi önerisi ve hizmet paketleri sunar. Kararınız ile uçuş seyahatinizi, aktarmalarınızı ve konaklamalarınızı organize eder. Kendi dilinizde konuşan bir asistan ile Türkiye’deki konaklamarınızda size eşlik eder. İsterseniz Türkiye ziyaretiniz süresince keyifli yemek mekanlarını Castle Gate ekibi organize eder. İsterseniz popo kaldırma operasyonu öncesinde size tarihi ya da kültürel şehir turu yaptırır.

HOW DOES IT WORK? 

If you are looking for Butt Lift Operations we can support you. Our system is easy, safe and secure. We prepare European contracts.

We select accredited hospitals, the most experienced doctors, Anesthesiologists, nurses, and surgical teams for you.

OUR SERVICES

No Surgery

Safe

Comfortable

The Best Medical Staff


İlk başvurunuz sonrası uzman doktorunuz istediğiniz görünüme göre operasyonu belirler. Sizi bu konuda bilgilendirir. Burun estetiği sonrasında nasıl bir görünüme sahip olacağınızı böylece önceden bilirsiniz. Transfer ekibimiz sizi Türkiye’deki otelinizden alır. Burun estetiği olacağınız hastaneye götürür. Operasyon süresince yerel dildeki asistanınız olası ihtiyaçlarınız için yanınızda olur. Doktorunuz operasyonun ardından son kontrolleriniz yapılarak sizi taburcu eder. Castle Gate MT sizi operasyon sonrasında da süreci yakından takip eder ve herşeyin mükemmel olduğuna emin olur.

CONTACT US

Make an appointment

CastleGate team will work with you, starting with the first phone call or e-mail and continue assisting you with your arrival to Turkey, the airport and throughout the entire process such as visiting our clinics, where you are personally guided throughout every process until the treatment is completed and you are safely back home.

That’s our difference.

.

Enter Clinic

Enter Contact